Elektronika na różowo

| Technologia
BOYNQ

W ofercie firmy BOYNQ znalazła się cała seria różowych akcesoriów komputerowych o niezwykłych kształtach. Co ciekawe, często spełniają one funkcje, których nie można spotkać w analogicznych produktach konkurencji.

Alibi to głośnik komputerowy, który, dzięki odpowiedniemu kształtowi i technologii Audio Lens, zapewnia dźwięk przestrzenny. Producent wyposażył go w mikrofon kierunkowy i kamerę internetową, dzięki czemu głośnik można wykorzystać do rozmów ze znajomymi. Rozdzielczość kamery wynosi 640x480 pikseli. Można ją odchylać od pionu o 25 stopni i obracać o 300 stopni.

Obok komputera można ustawić też różowy... toster, który jest ni mniej, ni więcej tylko czytnikiem kart pamięci 7 w 1. Obsługuje standardy Compact Flash I i II, MicroDrive, SD, MMC, Memory Stick oraz xD. Z komputerem łączy się on za pomocą portu USB 2.0.

Firma BOYNQ szczególną wagę przywiązuje jednak do Vase, dwudrożnego szerokopasmowego głośnika. Także i on oferuje dźwięk przestrzenny i technologię Audio Lens. Producent zastosował w nim dwa ekranowane głośniki: szerokopasmowy o mocy 3W i wysokotonowy, którego moc wynosi 0,5 W.

BOYNQ Alibi Vase głośnik czytnik kart