Aztekowie czy kołtun? Rozstrzygnięcie konkursu Histmaga i KopalniWiedzy.

Zakończyliśmy konkurs organizowany wspólnie z Histmagiem i wyłoniliśmy zwycięzców, którzy otrzymają jedną z wybranych przez siebie książek. Gratulujemy Beacie Sikorskiej, Elżbiecie Świtulskiej, Michałowi Brzozie i Adamowi Kumańskiemu. :)

Data zakończenia: 2020-07-28

Kobiety Azteków czy polski kołtun? Zwycięzcy nowego konkursu sami wybiorą sobie nagrody

Do najnowszego konkursu zapraszamy wspólnie z Histmagiem. Do wygrania jeden z dwóch e-booków „Kobieta w świecie Azteków” i „Gdy Polacy nosili dredy. Kołtun – historia prawdziwa”. Nagrodzimy 4 osoby, a każdy z laureatów będzie mógł wybrać sobie nagrodę. Zapraszamy

Data zakończenia: 2020-07-24

Wakacyjny konkurs książkowy rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy nasz wakacyjny konkurs książkowy. Nagrody otrzymają Ewelina Wlaźlak i Ewa Kubska. Obu Paniom gratulujemy. :). I zapraszamy do kolejnego konkursu, który odbędzie się jeszcze przed końcem lipca.

Data zakończenia: 2020-07-17

Swoje bakterie poznają.... :)

Rozstrzygnęliśmy nasz najnowszy konkurs. Swoje bakterie będą mogły poznać dwie Panie – Jolanta Koper i Patrycja Oleksiuk. Gratulacje :) Trzymajcie rękę na pulsie, bo wkrótce kolejny konkurs.

Data zakończenia: 2020-03-07

Wygraj książkę i "Poznaj swoje bakterie"

Obiecany konkurs czas zacząć :) Tym razem można w nim wygrać pięknie wydaną książkę pt. "Poznaj swoje bakterie". Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w naszej krótkiej recenzji.

Data zakończenia: 2020-03-01

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Jak nie umrzeć"

Na ostatni konkurs nadeszło wyjątkowo dużo odpowiedzi :) Trzy osoby wygrały książkę „Jak nie umrzeć” Jan Garavaglia. Zwycięzcami zostali: Kinga Stańczak-Mrozek, Marcin Kirpluk i Tomasz Waldon. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2020-02-09

Sprawdź „Jak nie umrzeć"

Od Wydawnictwa Znak Litera Nova mamy dla Was świetne książki. „Jak nie umrzeć. Radzi patolog sądowy” słynnej doktor G. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy proste pytania, by mieć szansę na jedną z książek.

Data zakończenia: 2020-02-03

Wiemy, kto wygrał książki Neila deGrasse Tysona

Rozstrzygnęliśmy nasz najnowszy konkurs. Nagrody trafią do Janiny Różak i Agaty Kiełkowskiej. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2019-12-17

Astrofizyka według Neila deGrasse Tysona :)

Do wygrania dwa podwójne zestawy: "Kosmiczne rozterki" + "Astrofizyka dla młodych zabieganych". Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania. Powodzenia! :)

Data zakończenia: 2019-12-16

Druga część serii z Mindhunterem

Każdy pretekst do zorganizowania konkursu jest dobry, koniec miesiąca i zbliżający się tłusty czwartek także :) Do rozlosowania mamy 2 egzemplarze "Mindhuntera. Podróży w ciemność".

Data zakończenia: 2019-03-04

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy