„Strzępki życia” wygrali...

Na ostatni konkurs przyszło wyjątkowo dużo odpowiedzi. Bardzo nas to cieszy :) „Strzępki życia” powędrują do Piotra Kłonowskiego i Kamila Tolaka. Gratulujemy!

Data zakończenia: 2024-01-17

Znamy laureatów konkursu o książkę „600 kilometrów lodową pustynią”

Książkę Miłki Raulin „600 kilometrów lodową pustynią” wygrały Karolina Kiryjczuk i Henryka Cimoch. Gratulujemy! :)

Data zakończenia: 2023-11-14

Do wygrania „600 kilometrów lodową pustynią”, opis niezwykłego wyczynu Polki

Miłka Raulin jest 3. – i najmłodszą Polką – która dokonała trawersu Grenlandii. Swój wyczyn opisała w bogato ilustrowanej książce, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Luna. Teraz macie okazję, by zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy tej wyjątkowej książki.

Data zakończenia: 2023-11-13

Ogłaszamy zwycięzców. „Kod życia” powędruje do...

Konkurs z „Kodem życia” w roli głównej cieszył się niezwykłą popularnością. Przyszło bardzo dużo odpowiedzi. A książki wygrali Bronisław Wołyniec i Krystyna Szczepańska. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2023-07-09

Wygraj „Kod życia”, fascynującą książkę o wspaniałym wynalazku

Wspólnie z Wydawnictwem Insignis zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym najnowszym konkursie, w którym możecie wygrać jeden z 2 egzemplarzy fascynującego „Kodu życia” Waltera Isaacsona. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na 3 proste pytania, a książka – którą krótko zrecenzowaliśmy tutaj i tutaj – może być Wasza.

Data zakończenia: 2023-07-05

Wyniki konkursu „Małe traumy”

Rozstrzygnęliśmy konkursKsiążka „Małe traumy” trafi do Pani Anny Maśnicy i Pani Magdaleny Gromadzkiej.Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2023-05-18

Weź udział w konkursie i wygraj „Małe traumy” dr Meg Arroll

Za dwa dni, 17 maja, zadebiutują „Małe traumy” i z tej okazji ogłaszamy błyskawiczny konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki. Mamy dla Was trzy pytania – odpowiedzi na nie znajdziecie w opublikowanym przez nas opisie książki – a „Małe traumy” mogą być Wasze.

Data zakończenia: 2023-05-17

„Fakty i mity genetyki nowotworów” – rozstrzygnięcie konkursu

Książki „Fakty i mity genetyki nowotworów” trafią do Doroty Murias i Izabeli Mietlińskiej. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2023-04-12

Do wygrania „Fakty i mity genetyki nowotworów” doktor Pauli Dobosz

Niedawno obiecaliśmy konkurs. Oto i on. Możecie wygrać jedną z 2 rewelacyjnych „Faktów i mitów genetyki nowotworów” dr Pauli Dobosz. Napisana zrozumiałym dla laika językiem książka wprowadza w fascynujący świat nowotworów, genetyki, immunoterapii i mitów związanych z tymi najbardziej chyba przerażającymi nas chorobami. To książka, której pierwszy rozdział nosi tytuł „Uwielbiam nowotwory”.

Data zakończenia: 2023-04-05

„Smak trucizny” – rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs. :) Ze „Smakiem trucizny”, wydanym przez Dom Wydawniczy REBIS, będą mogli zapoznać się Jan Grądzki, Henryka Cimoch i Monika Kościelnik. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2022-10-11

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy