„Smak trucizny” – rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs. :) Ze „Smakiem trucizny”, wydanym przez Dom Wydawniczy REBIS, będą mogli zapoznać się Jan Grądzki, Henryka Cimoch i Monika Kościelnik. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2022-10-11

Konkurs! Poznaj „Smak trucizny” Domu Wydawniczego REBIS

Gdy dyplomowany pielęgniarz Kenneth Barlow postanowił wykorzystać insulinę do zamordowania żony, był pewien, że ujdzie mu to płazem. W latach 50. nikt bowiem nie znał sposobu na oznaczanie poziomu insuliny w tkankach. Pewnego siebie mordercę zgubiły jednak... pośladki żony.

Data zakończenia: 2022-10-06

„Żyletkę zawsze noszę przy sobie” – rozstrzygnięcie konkursu

Książkę „Żyletkę zawsze noszę przy sobie” wygrali Marta Lewandowska i Adam Fundakowski. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2022-05-19

„Żyletkę zawsze noszę przy sobie” - wygraj jedną z dwóch książek

Skończyliśmy właśnie czytać niezwykle ważną i potrzebną książkę „Żyletkę zawsze noszę przy sobie”, traktującą o depresji wśród dzieci i młodzieży. Jeśli chcielibyście dołączyć ją do swojej biblioteczki, weźcie udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki.

Data zakończenia: 2022-05-15

„Krew królów” powędruje do...

Egzemplarze „Krwi królów” trafią do Pani Doroty Licznerskiej i Pana Edwarda Dominiaka. :) Serdecznie gratulujemy :)

Data zakończenia: 2022-04-20

„Krew królów”. Wygraj książkę Jürgena Thorwalda

Trzej książęta i ta sama ukrywana przed światem zewnętrznym choroba. Poznaj historię carewicza Aleksego Romanowa, wydziedziczonego następcy tronu Hiszpanii Alfonsa oraz pruskiego księcia Waldemara Hohenzollerna

Data zakończenia: 2022-04-13

Konkurs pod choinkę :)

Konkurs-gratka dla miłośników podróży, Alp i motoryzacji. Do wygrania dwa albumy „Samochodem przez Alpy – trasy dla zuchwałych” z autorską dedykacją Macieja Ziemka. Dedykację wybierzecie sami. Chcemy, byście książki dostali pod choinkę, dlatego konkurs jest naprawdę szybki

Data zakończenia: 2021-12-20

Mikołajkowy „Odlot” z Muskiem

Mikołajkowy "Odlot" z Muskiem rozstrzygnięty. Ale pozostańcie czujni, bo jeszcze przed Świętami kolejny konkurs z wyjątkową niespodzianką – albumem z autorską dedykacją :) A „Odlot” poleci do Huberta Wesołowskiego i Adriana Rucińskiego. :)

Data zakończenia: 2021-12-13

Odlatujemy mikołajkowo z Elonem Muskiem

Nasz kolejny konkurs, tym razem w towarzystwie Elona Muska. Do wygrania jedna z dwóch nagród. Na razie nie będzie to lot ze SpaceX...

Data zakończenia: 2021-12-06

„Przyczyny i skutki” trafią do...

Rozstrzygnęliśmy ostatni konkurs. Książki „Przyczyny i skutki” trafią do Brygidy Urbaniak i Pawła Rybkowskiego. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2021-01-01

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy