„Przyczyny i skutki” trafią do...

Rozstrzygnęliśmy ostatni konkurs. Książki „Przyczyny i skutki” trafią do Brygidy Urbaniak i Pawła Rybkowskiego. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2021-01-01

Konkurs na zakończenie lata. Do wygrania książka "Przyczyny i skutki"

Niedawno dostaliśmy przesyłkę z wydawnictwa. Powoli przymierzamy się do lektury "Przyczyn i skutków", a jest co czytać, bo książka ma ponad 450 stron. Chcemy się z Wami podzielić, dlatego ogłaszamy konkurs :)

Data zakończenia: 2021-09-23

Oto wyniki naszego ostatniego konkursu

Nasz najnowszy konkurs rozstrzygnięty. Książki „Jak przestać się martwić” wygrali Agnieszka Święchowicz i Tomek Ośmiałowski.Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2021-04-27

Chcesz przestać się martwić, weź udział w naszym konkursie :)

Pogoda za oknem nie do końca wiosenna, ale i tak zapraszamy Was do udziału w wiosennym konkursie. Do wygrania książka dr. Franka Tallisa "Jak przestać się martwić". By zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania; wszystkie odpowiedzi znajdziecie we wpisie na naszej stronie :)

Data zakończenia: 2021-04-20

Przewodnik po dinozaurach. Konkurs rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania był wyjątkowy przewodnik po dinozaurach. Książki otrzymają Pani Agnieszka Święchowicz oraz Pan Maciej Gołąb. Gratulujemy!

Data zakończenia: 2020-12-05

Aztekowie czy kołtun? Rozstrzygnięcie konkursu Histmaga i KopalniWiedzy.

Zakończyliśmy konkurs organizowany wspólnie z Histmagiem i wyłoniliśmy zwycięzców, którzy otrzymają jedną z wybranych przez siebie książek. Gratulujemy Beacie Sikorskiej, Elżbiecie Świtulskiej, Michałowi Brzozie i Adamowi Kumańskiemu. :)

Data zakończenia: 2020-07-28

Kobiety Azteków czy polski kołtun? Zwycięzcy nowego konkursu sami wybiorą sobie nagrody

Do najnowszego konkursu zapraszamy wspólnie z Histmagiem. Do wygrania jeden z dwóch e-booków „Kobieta w świecie Azteków” i „Gdy Polacy nosili dredy. Kołtun – historia prawdziwa”. Nagrodzimy 4 osoby, a każdy z laureatów będzie mógł wybrać sobie nagrodę. Zapraszamy

Data zakończenia: 2020-07-24

Wakacyjny konkurs książkowy rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy nasz wakacyjny konkurs książkowy. Nagrody otrzymają Ewelina Wlaźlak i Ewa Kubska. Obu Paniom gratulujemy. :). I zapraszamy do kolejnego konkursu, który odbędzie się jeszcze przed końcem lipca.

Data zakończenia: 2020-07-17

Swoje bakterie poznają.... :)

Rozstrzygnęliśmy nasz najnowszy konkurs. Swoje bakterie będą mogły poznać dwie Panie – Jolanta Koper i Patrycja Oleksiuk. Gratulacje :) Trzymajcie rękę na pulsie, bo wkrótce kolejny konkurs.

Data zakończenia: 2020-03-07

Wygraj książkę i "Poznaj swoje bakterie"

Obiecany konkurs czas zacząć :) Tym razem można w nim wygrać pięknie wydaną książkę pt. "Poznaj swoje bakterie". Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w naszej krótkiej recenzji.

Data zakończenia: 2020-03-01

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy