Nowy sposób na zakupy

| Ciekawostki

Wykorzystując najnowsze technologie, znana firma Polo Ralph Lauren wyszła naprzeciw oczekiwaniom impulsywnych zakupoholików. Przechodnie mogą z łatwością nabyć rzeczy, które widzą na wystawie, nawet wtedy gdy sklep jest zamknięty, po prostu dotykając w odpowiednim miejscu szyby. Witryna jest makietą stołu projektanta. Leżą na nim różne przedmioty, w tym koszulki polo oraz uniformy chłopców i dziewcząt podających piłeczki podczas meczu.

Szyba wystawowa sklepu mieszczącego się przy nowojorskiej Madison Avenue jest 67-calowym ekranem dotykowym. Naklejono na niej specjalną cienką folię, zamontowano również terminal kart płatniczych. Znajdujący się wewnątrz sklepu projektor wyświetla na szybie obrazy towarów.

Twórcę witryny zainspirował film Stevena Spielberga Raport mniejszości.

Firma chce w ten sposób zareklamować linię ubrań do gry w tenisa, a także utrwalić w świadomości opinii publicznej, że jest sponsorem tegorocznego US Open. Podkreśla też, iż ubiera uczestników Wimbledonu aż do 2010 roku.

Akcja w sklepie mieszczącym się przy Madison Avenue potrwa do 10 września. Później wyświetlacze pojawią się w innych filiach Polo Ralph Lauren.

Polo Ralph Lauren Wimbledon US Open Madison Avenue ekran dotykowy terminal kart płatniczych