Najnowszy Lenovo "all-in-one"

| Technologia
Lenovo

W ofercie Vobis pojawił się nowy komputer typu "wszystko w jednym" firmy Lenovo - model A310-2. Urządzenie wyróżnia się niecodziennym, oryginalnym wzornictwem oraz zastosowaniem najnowocześniejszych komponentów - m.in. procesora Intel Core i3 oraz 21,5-calowego, dotykowego monitora Full HD.

A310-2 to komputer stacjonarny dla estetów - urządzenie w niczym nie przypomina standardowych, nudnych "pecetów". Obudowa najnowszego dzieła Lenovo wykonana jest z białego tworzywa sztucznego, ozdobionego metalowymi elementami - całość przypomina produkty Apple'a.

Na pierwszy rzut oka najnowszy komputer Lenovo wygląda jak klasyczny - aczkolwiek bardzo elegancki - monitor LCD. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się zobaczymy, że w jego podstawę wbudowano w pełni funkcjonalny komputer PC. Wyposażono go m.in.: w procesor Intel Core i3, 4 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 500 GB oraz zintegrowany układ graficzny. Co ważne, wbudowany ekran jest dotykowy - dzięki temu aplikacjami możemy sterować dotykając wyświetlacza.

Znajdziemy tu również cztery porty USB 2.0, wyjście HDMI (przydatne, gdy zechcemy np. obejrzeć film na ekranie telewizora) oraz port FireWire. Konfigurację uzupełniają m.in.: moduł bezprzewodowej sieci WiFi oraz Bluetooth, wbudowany czytnik kart pamięci a także głośniki.

W zestawie z komputerem nabywca znajdzie również stylową klawiaturę i mysz. Oczywiście oba urządzenia komunikują się z "pecetem" bezprzewodowo - a to znaczy, że użytkownik uniknie plątaniny kabli na biurku i pod nim. Do Lenovo A310-2 wystarczy bowiem doprowadzić tylko jeden przewód - zasilający. Wszystkie inne są zbędne.

Komputer, wraz z Windows 7 Home Premium, kosztuje w sklepach Vobis 3999 pln.

Lenovo A310-2 all-in-one komputer