Ruszaj w trasę z Top Gear, BlaBlaCarem i polskimi gwiazdami

| Ciekawostki
BBC

Top Gear” to nie tylko samochody, to także ciekawi ludzie, interesujące historie, zabawne pogawędki i niezapomniane przygody.

Dla uświetnienia premiery najnowszego sezonu programu - który zadebiutował w najbliższą niedzielę, 25 lutego o godz. 22:00, na kanale BBC Brit - połączyliśmy siły z BlaBlaCar i przygotowaliśmy dla polskiej widowni sześć niecodziennych przejazdów z siedmioma wyjątkowymi osobami.

Komik Maciek Adamczyk, aktorka Olga Bołądź, szef kuchni Pascal Brodnicki, duet blogerów Karol i Aleksandra Lewandowscy z „Busem przez świat”, YouTuber Filip Nowobilski, czyli „Duży w maluchu” i kierowca rajdowy Kuba Przygoński usiądą za kierownicą swoich samochodów i zaproszą szczęśliwych wybrańców na wspólny przejazd do jednego z sześciu polskich miast.

Pierwszy przejazd już za nami! W trasę wyruszył Maciek Adamczyk, który zabrał swoich pasażerów na najlepszego steka w Poznaniu. Trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie nasz profil www.facebook.com/BBCBritPolska , żeby dowiedzieć się jako pierwsi, kiedy ogłoszenie o kolejnym przejeździe pojawi się na BlaBlaCar. Jest spora szansa, że będzie to jeszcze dziś!

Top Gear BlaBlaCar przejażdżka