Liczy się efekt

Liczy się efekt to pozycja, z której czytelnicy dowiedzą się, jak osiągnąć stan niezależności finansowej oraz jak realizować więcej zadań w krótszym czasie. Ta książka to nie tylko poradnik doświadczonego coacha, to także zbiór opinii znanych ekspertów oraz najskuteczniejszych metod, których efektywność potwierdzona została naukowo.

Specjaliści w dziedzinie rozwoju osobistego wciąż szukają wyjaśnień, dlaczego pewnej grupie ludzi  udaje się realizować swoje cele, a inni ponoszą na tym polu porażkę. Książka Andrzeja Bubrowieckiego skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się odnajdywać swoje mocne strony i skutecznie je wykorzystywać, mądrze zarządzać czasem oraz radzić sobie w stresujących sytuacjach.

Poradnik zawiera wiele prostych wskazówek, przydatnych narzędzi oraz ćwiczeń, dzięki którym czytelnik nauczy się m.in., w jaki sposób ustalać w swoich działaniach priorytety, eliminować ze swego życia "złodziei czasu", tworzyć nawyki skutecznych zachowań i skończyć z odkładaniem spraw na później. Radzi np., żeby plan dnia przygotowywać już poprzedniego wieczoru – spisać pięć najważniejszych rzeczy (nie więcej), które powinniśmy zrobić i uszeregować je według hierarchii ważności.

Nowa propozycja uznanego twórcy programów szkoleniowych i autora książek o samodoskonaleniu skutecznie trafia do czytelnika i motywuje go do pracy nad sobą. Język książki jest jasny, komunikatywny, pozbawiony przesadnej "naukowości". Poradnik nie ma charakteru akademickiego dyskursu; jego celem jest osiągnięcie pożądanego rezultatu w zależności od potrzeb indywidualnego czytelnika. Andrzej Bubrowiecki zebrał konkretną wiedzę w jednym poradniku, który dla czytelnika z pewnością będzie praktycznym kompendium wiedzy.

Andrzej Bubrowiecki jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat pracuje jako trener rozwoju osobistego i biznesu, trener pamięci oraz certyfikowany coach. Jest ekspertem w dziedzinie rozwijania produktywności indywidualnej, nowoczesnych metod uczenia się i psychologii osiągania celów.  Jego główne zainteresowania poznawcze dotyczą wykorzystywania psychologii pozytywnej i nowoczesnych technik pracy umysłowej do wzrostu jakości życia zawodowego i prywatnego.

Poradnik trafił do księgarń 15 stycznia.

Liczy się efekt Andrzej Bubrowiecki