Ruszają "Uliczne eksperymenty"

| Ciekawostki
National Geographic

Czy śmigłowiec jest w stanie wylądować na podłożu uformowanym z wytłaczanek wypełnionych jajkami, nie zbijając przy tym ani jednej skorupki? Czy budyń może uchronić zegarek przed zniszczeniem podczas uderzenia młotkiem? A co powiecie na twierdzenie, że jedno zassanie odkurzacza może unieść samochód na wysokość dziewięciu metrów? Uznacie nas za szaleńców? A może to wszystko jest jednak możliwe? Tim Shaw na pewno nie raz Was zadziwi. Czasem będą to proste naukowe doświadczenia, czasem eksperymenty zakrojone na szeroką skalę. Pamiętajcie tylko, żeby nie próbować ich później w domu!

W nowym cyklu National Geographic Channel pt. „Uliczne eksperymenty” Tim Shaw będzie stawiał przed widzami wyzwania, prosząc ich, by spróbowali odgadnąć wyniki niekiedy naprawdę spektakularnych eksperymentów. Następnie rozwieje wszelkie wątpliwości, podając naukowe wyjaśnienie ich zaskakujących rezultatów.

„Uliczne eksperymenty” to kolejna z serii emitowanych w paśmie programowym „Podkręć swoje zwoje”, na National Geographic Channel. To całoroczny cykl programów, w którym zwracamy uwagę na niezwykłe dokonania nauki i ludzkiego umysłu, prezentując je za pomocą niesamowitych eksperymentów.

Na "Uliczne eksperymenty" zapraszamy od dzisiaj, 4 marca, w National Geographic Channel od godziny 22.00.

National Geographic Uliczne eksperymenty