Profesjonalne katalogi reklamowe dla firm

JKB Print

Katalogi reklamowe są nośnikami, które mogą mieć duży zasięg i oddziaływanie. Pozwalają na pełne zaprezentowane usług oraz produktów firmy, docierając do praktycznie nieograniczonej liczby osób zainteresowanych. Ze względu na miejsce, jakim dysponują, umożliwiają dodanie wyraźnych zdjęć oraz dużych partii tekstu. Jeśli chcesz mieć profesjonalnie wykonane katalogi reklamowe, warto powierzyć ich wykonanie JKB Print. Dowiedz się dlaczego!

JKB Print – specjaliści od druku katalogów

JKB Print to nowoczesna drukarnia internetowa oferująca druk różnego rodzaju materiałów poligraficznych. Jej zaletą jest zarówno nowoczesny park maszynowy umożliwiający druk w różnych technologiach (solwentowa, offsetowa, laserowa i atramentowa), jak i duże doświadczenie w tworzeniu katalogów reklamowych. Dlatego przy tych produktach proponuje szeroki wybór.

Katalogi reklamowe oferowane przez JKB Print mogą być szyte, klejone, spiralowane lub też szyte i dodatkowo sklejane. Na stronie usługi druku katalogów możesz samodzielnie ustawić wszystkie parametry – zaczynając od rodzaju papieru, kończąc na szerokości skrzydełek okładki. Taka liczba opcji sprawia, że stworzysz katalog, który z pewnością będzie rzucać się w oczy i pozwoli ci na przekazanie potencjalnym klientom wszystkich informacji, których chcesz udzielić.

Katalogi reklamowe szybko i sprawnie

Ponieważ JKB Print jest drukarnią internetową, zamówienia odbywają się poprzez stronę. Pozwala ci to na złożenie ich za pośrednictwem laptopa, komputera, a nawet smartfona. Po prostu wejdź w odpowiedni dział i wybierz z oferty „Katalogi”. Następnie wybierasz parametry, ustalasz nakład i widzisz cenę za całość.

Gotowe katalogi reklamowe zostaną dostarczone przez kuriera pod wskazany w trakcie składania zamówienia adres. JKB Print stara się, aby czas realizacji był jak najkrótszy, dlatego możesz spodziewać się dostawy w ciągu kilku dni. Jeśli planujesz wyjazd z katalogami na targi lub eventy, warto pomyśleć o zleceniu druku odpowiednio wcześniej.

Katalogi reklamowe – zalety nie do przecenienia

Katalogi reklamowe to niezwykle cenione w biznesie nośniki informacji. Wręcza się je nie tylko potencjalnym odbiorcom oferowanych przez twoją firmę usług i produktów, lecz także potencjalnym kontrahentom. Solidnie wykonany katalog reklamowy zwiększa prestiż firmy i pozwala budować oraz umacniać świadomość jej marki.

Dlatego już dzisiaj sprawdź, ile będą cię kosztować katalogi reklamowe – odwiedź stronę JKB Print!

katalogi reklamowe JKB Print