Odkryto kamieniołom z okresu Drugiej Świątyni

10 maja 2013, 13:08

Podczas prac archeologicznych poprzedzających budowę autostrady specjaliści z Izraelskiej Służby Starożytności odsłonili duży kamieniołom z okresu Drugiej Świątyni. Znajdował się on na terenie dzisiejszej jerozolimskiej dzielnicy Ramat Szlomo.



Jubileusz 75-lecia Polskiej Akademii Nauk