Energia z oceanu

17 października 2012, 09:23

Grupa firm pracuje nad wykorzystaniem głęboko położonych prądów oceanicznych do wytwarzania energii. Obecnie przedsiębiorstwa zbierają pieniądze na ustawienie pierwszej próbnej instalacji o mocy 1 megawata.



Jubileusz 75-lecia Polskiej Akademii Nauk