Z Amazona bezpłatnie

| Technologia
Amazon

Osoby robiące zakupy w internecie z pewnością ucieszy fakt, że brytyjski oddział Amazona, największego sklepu w sieci, wdrożył program, w ramach którego nie pobiera opłat za przesłanie zakupionych towarów. To z pewnością czyni ofertę Amazona jeszcze bardziej atrakcyjną.

W ramach Super Saver Delivery także Polacy mają gwarancję, że nie będą musieli płacić za przesyłkę. Warunkiem korzystania z promocji jest złożenie zamówienia na kwotę wyższą niż 25 funtów (obecnie około 110 złotych).

Niemal wszystkie towary zamawiane na Amazon.co.uk kwalifikują się do promocji. Nie obejmuje ona tylko prezentów, części elektroniki oraz towarów wystawionych w Amazon.co.uk Marketplace przez firmy trzecie.

Towary mogą zostać wysłane na różne adresy, jeśli jednak podzielimy w ten sposób zamówienie, to wartość zamawianych dóbr wysyłanych na każdy z adresów powinna przekraczać 25 funtów. Inaczej konieczne będzie zapłacenie za przesyłkę. Ponadto promocje obejmuje tylko te zamówienia, które są dostarczane jednorazowo. Innymi słowy, zamawiając kilka przedmiotów musimy zaznaczyć opcję wysyłki dopiero po skompletowaniu całego zamówienia.

Amazon.co.uk przesyłka Super Saver Delivery