Rusza Naukowe Forum Psychologiczne

| Psychologia
GWP

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne wzięło na siebie ambitne zadanie propagowania najwyższych standardów uprawiania nauki, prowadzenia badań psychologicznych i publikowania ich wyników w zgodnie ze światowymi standardami. GPW zaprasza więc do udziału w Naukowym Forum Psychologicznym, którego opiekunem jest profesor Jan Strelau.

Spotkania Forum, które jest otwarte dla wszystkich, chcących zaprezentować swoje badania studentom i pasjonatom psychologii, będą odbywały się co miesiąc w GWP Uzdrowisko w Sopocie. W przyszłości zostanie opublikowane e-książka z najlepszymi referatami.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w spotkaniu powinni wysłać swój referat na adres nfp@wydawnictwogwp.pl.  Autorzy referatów, które uzyskają wysoką ocenę profesora Strelaua, zostaną zaproszeni do Sopotu.

Pierwsze spotkanie Forum odbędzie się 23 marca. Wysłuchamy podczas niego referatu "O pożytkach z niezaskakujących reklam. Badanie spójności pojęciowej reklamy prasowej" autorstwa doktor Alicji Grochowskiej ze Szkoły wyższej Psychologii Społecznej. Miesiąc później doktor Mariola Łaguna z KUL-u zaprezentuje "Przekonania na temat Ja i aktywność celowa. Pamiętnik moich badań".

Zainteresowani udziałem w Forum mogą kontaktować się z Martą Berdychowską-Parzyk, pisząc na adres marta.b@gwp.pl lub dzwoniąc (058) 551-11-01.

Naukowe Forum Psychologiczne Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne