Znany linuksowy developer zniechęcony Linuksem
6 marca 2013, 12:30Miguel de Icaza, jeden z najbardziej znanych developerów Linuksa, przyznał, że nie używał tego sytemu od kilku miesięcy. Icaza jest m.in. współtwórcą takich projektów jak Gnome czy Mono. Mimo wielu lat, jakie poświęcił pracy nad Linuksem, zniechęciły go liczne kłopoty związane z użytkowaniem tego systemu. Osobiste doświadczenia z Linuksem porównał nawet z... katastrofą w Czernobylu.
Delfin dla zmarźluchów
18 listopada 2006, 22:22Nadchodzi zima. Wielu z nas podczas pracy na komputerze bardzo marzną ręce. Dla takich osób świetnym rozwiązaniem będzie podgrzewana podkładka pod myszkę japońskiej firmy Thanko.

