Sprawdź „Jak nie umrzeć"

Od Wydawnictwa Znak Litera Nova mamy dla Was świetne książki. „Jak nie umrzeć. Radzi patolog sądowy” słynnej doktor G. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy proste pytania, by mieć szansę na jedną z książek.

Data zakończenia: 2020-02-03

Wiemy, kto wygrał książki Neila deGrasse Tysona

Rozstrzygnęliśmy nasz najnowszy konkurs. Nagrody trafią do Janiny Różak i Agaty Kiełkowskiej. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2019-12-17

Astrofizyka według Neila deGrasse Tysona :)

Do wygrania dwa podwójne zestawy: "Kosmiczne rozterki" + "Astrofizyka dla młodych zabieganych". Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania. Powodzenia! :)

Data zakończenia: 2019-12-16

Druga część serii z Mindhunterem

Każdy pretekst do zorganizowania konkursu jest dobry, koniec miesiąca i zbliżający się tłusty czwartek także :) Do rozlosowania mamy 2 egzemplarze "Mindhuntera. Podróży w ciemność".

Data zakończenia: 2019-03-04

Zwycięzcy „Mikrobiomowych zagadek” to...

Konkurs „Mikrobiomowe zagadki” wygrali Mateusz Majchrzyk i Jarosław Mróz. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2018-12-02

Śmiertelnie niepoważny konkurs rozstrzygnięty

Na nasz ostatni konkurs przyszło wyjątkowo dużo odpowiedzi.  Wśród uczestników rozlosowaliśmy trzy egzemplarze książki „Już nie żyjesz”. Nagrody otrzymują:

Data zakończenia: 2018-07-14

Zapraszamy do śmiertelnie niepoważnego konkursu

Uczestnicy naszego śmiertelnie niepoważnego konkursu mogą wygrać książkę „Już nie żyjesz” wydaną przez ZNAK HORYZONT. Wystarczy, że odpowiedzą na trzy pytania.

Data zakończenia: 2018-07-11

Rozlosowaliśmy „Trupią farmę. Nowe śledztwa”

Zakończyliśmy nasz ostatni konkurs i wylosowaliśmy zwycięzców. Książki powędrują do Wojciecha Ziębki, Lecha Kowalewskiego oraz Wojciecha Szyputy. Gratulujemy! W najbliższym czasie pojawi się kolejny konkurs. Prosimy o zachowanie czujności :)

Data zakończenia: 2018-06-05

Są wyniki wielkanocnego konkursu KopalniWiedzy

Na nasz konkurs wielkanocny przyszło rekordowo dużo odpowiedzi. A nasza sierotka, czyli online'owy generator liczb pseudolosowych, wylosowała pana Łukasza Lorenca. Zwycięzcy gratulujemy, uczestnikom dziękujemy i zapraszamy już wkrótce do kolejnego konkursu. :)

Data zakończenia: 2017-12-12

Zapraszamy do wielkanocnego konkursu! Do wygrania egzemplarz książki "Pierwsze znaki"

Zapraszamy do wielkanocnego konkursu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, by zyskać szanse wygrania jednego egzemplarza książki "Pierwsze znaki".

Data zakończenia: 2018-04-05

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy