Astrofizyka według Neila deGrasse Tysona :)

Do wygrania dwa podwójne zestawy: "Kosmiczne rozterki" + "Astrofizyka dla młodych zabieganych". Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania. Powodzenia! :)

Data zakończenia: 2019-12-16

Druga część serii z Mindhunterem

Każdy pretekst do zorganizowania konkursu jest dobry, koniec miesiąca i zbliżający się tłusty czwartek także :) Do rozlosowania mamy 2 egzemplarze "Mindhuntera. Podróży w ciemność".

Data zakończenia: 2019-03-04

Zwycięzcy „Mikrobiomowych zagadek” to...

Konkurs „Mikrobiomowe zagadki” wygrali Mateusz Majchrzyk i Jarosław Mróz. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2018-12-02

Śmiertelnie niepoważny konkurs rozstrzygnięty

Na nasz ostatni konkurs przyszło wyjątkowo dużo odpowiedzi.  Wśród uczestników rozlosowaliśmy trzy egzemplarze książki „Już nie żyjesz”. Nagrody otrzymują:

Data zakończenia: 2018-07-14

Zapraszamy do śmiertelnie niepoważnego konkursu

Uczestnicy naszego śmiertelnie niepoważnego konkursu mogą wygrać książkę „Już nie żyjesz” wydaną przez ZNAK HORYZONT. Wystarczy, że odpowiedzą na trzy pytania.

Data zakończenia: 2018-07-11

Rozlosowaliśmy „Trupią farmę. Nowe śledztwa”

Zakończyliśmy nasz ostatni konkurs i wylosowaliśmy zwycięzców. Książki powędrują do Wojciecha Ziębki, Lecha Kowalewskiego oraz Wojciecha Szyputy. Gratulujemy! W najbliższym czasie pojawi się kolejny konkurs. Prosimy o zachowanie czujności :)

Data zakończenia: 2018-06-05

Są wyniki wielkanocnego konkursu KopalniWiedzy

Na nasz konkurs wielkanocny przyszło rekordowo dużo odpowiedzi. A nasza sierotka, czyli online'owy generator liczb pseudolosowych, wylosowała pana Łukasza Lorenca. Zwycięzcy gratulujemy, uczestnikom dziękujemy i zapraszamy już wkrótce do kolejnego konkursu. :)

Data zakończenia: 2017-12-12

Zapraszamy do wielkanocnego konkursu! Do wygrania egzemplarz książki "Pierwsze znaki"

Zapraszamy do wielkanocnego konkursu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, by zyskać szanse wygrania jednego egzemplarza książki "Pierwsze znaki".

Data zakończenia: 2018-04-05

Konkurs z "Mindhunterem" rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy nasz ostatni konkurs. Książki trafią do dwóch Marcinów: Marcina Węca i Marcina Kirpluka. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do kolejnego konkursu. Już wkrótce :)

Data zakończenia: 2017-12-15

Dwa egzemplarze „Mindhuntera” do wygrania w mikołajkowo-świątecznym konkursie

Zapraszamy do mikołajkowo-świątecznego konkursu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, by zyskać szanse wygrania jednego z dwóch egzemplarzy książki „Mindhunter”.

Data zakończenia: 2017-12-12

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy