Zapraszamy do śmiertelnie niepoważnego konkursu

Uczestnicy naszego śmiertelnie niepoważnego konkursu mogą wygrać książkę „Już nie żyjesz” wydaną przez ZNAK HORYZONT. Wystarczy, że odpowiedzą na trzy pytania.

Data zakończenia: 2018-07-11

Rozlosowaliśmy „Trupią farmę. Nowe śledztwa”

Zakończyliśmy nasz ostatni konkurs i wylosowaliśmy zwycięzców. Książki powędrują do Wojciecha Ziębki, Lecha Kowalewskiego oraz Wojciecha Szyputy. Gratulujemy! W najbliższym czasie pojawi się kolejny konkurs. Prosimy o zachowanie czujności :)

Data zakończenia: 2018-06-05

Są wyniki wielkanocnego konkursu KopalniWiedzy

Na nasz konkurs wielkanocny przyszło rekordowo dużo odpowiedzi. A nasza sierotka, czyli online'owy generator liczb pseudolosowych, wylosowała pana Łukasza Lorenca. Zwycięzcy gratulujemy, uczestnikom dziękujemy i zapraszamy już wkrótce do kolejnego konkursu. :)

Data zakończenia: 2017-12-12

Zapraszamy do wielkanocnego konkursu! Do wygrania egzemplarz książki "Pierwsze znaki"

Zapraszamy do wielkanocnego konkursu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, by zyskać szanse wygrania jednego egzemplarza książki "Pierwsze znaki".

Data zakończenia: 2018-04-05

Konkurs z "Mindhunterem" rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy nasz ostatni konkurs. Książki trafią do dwóch Marcinów: Marcina Węca i Marcina Kirpluka. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do kolejnego konkursu. Już wkrótce :)

Data zakończenia: 2017-12-15

Dwa egzemplarze „Mindhuntera” do wygrania w mikołajkowo-świątecznym konkursie

Zapraszamy do mikołajkowo-świątecznego konkursu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, by zyskać szanse wygrania jednego z dwóch egzemplarzy książki „Mindhunter”.

Data zakończenia: 2017-12-12

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Futbonomia"

Zwycięzcą w naszym ostatnim konkursie został Pan Szymon Wojdyła. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2017-03-15

Książkę w naszym najnowszym konkursie wygrali...

Rozstrzygnęliśmy najnowszy konkurs, w którym do wygrania były dwie książki pt. "What if? A co, gdyby". Zwycięzcami zostali Pani Anna Keller i Pan Mateusz Gola. Gratulujemy!

Data zakończenia: 2015-12-19

Pan Tomasz Rotko zwycięzcą naszego konkursu

Nasz ostatni konkurs i audiobooka "Blackout" wygrał Pan Tomasz Rotko z Wrocławia. Gratulujemy!

Data zakończenia: 2015-09-24

Wygraj audiobook "Blackout" Marka Elsberga

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać audiobook "Blackout" Marka Elsberga. Aby mieć szansę otrzymania nagrody wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania

Data zakończenia: 2015-09-21

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy