Konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Wraz z National Geographic Channel zapraszamy do obejrzenia Anatomii głupoty według Richarda Hammonda i wygrania atrakcyjnych nagród w naszym konkursie

Data zakończenia: 2014-04-09

Wyniki najnowszego konkursu KopalniWiedzy

Ostatni konkurs KopalniWiedzy wygrała Pani Karolina Kaszuba. Gratulujemy, a wszystkich uczestników zapraszamy do kolejnych konkursów.

Data zakończenia: 2014-02-11

Rozstrzygnęliśmy najnowszy konkurs KopalniWiedzy

Nasz najnowszy konkurs wygrała pani Agnieszka Święchowicz. Kolejne miejsca zajęli pani Natalia Rataj i pan Emilian Waluchowski. Gratulujemy.

Data zakończenia: 2013-12-04

Książka profesora Gazzanigi do wygrania

Proponujemy udział w konkursie, w którym można wygrać wyjątkowe książki, w tym "Kto tu rządzi - ja czy mój mózg?" prof Gazzanigi.

Data zakończenia: 2013-11-29

Rozwiązanie najnowszego konkursu

Rozstrzygnęliśmy nasz najnowszy konkurs.  Jego zwyciężczynią została Pani Monika Wieczorek. Pani Monice gratulujemy, a wszystkich zapraszamy wkrótce na kolejny konkurs.

Data zakończenia: 2013-08-28

Wybierz książkę dla siebie

W kolejnym wakacyjnym konkursie prosimy o odpowiedź na trzy pytania, a zwycięzca będzie mógł wybrać jedną z trzech interesujących książek.

Data zakończenia: 2013-08-23

Książka Assange'a - konkurs rozstrzygnięty

Ostatni konkurs cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Książkę "Cypherpunks" wylosowała Pani Anna Łaguna z Gołdapi. Pani Annie gratulujemy, a pozostałych uczestników zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłotygodniowym konkursie.

Data zakończenia: 2013-08-10

Sieć daje wolność, sieć wolność zabiera

Wraz z Wydawnictwem Helion zapraszamy do konkursu i wygrania książki "Cypherpunks. Wolność i przyszłość internetu". To zapis fascynującej dyskusji, w kŧórej brał udział m.in. Julian Assange..

Data zakończenia: 2013-08-08

Rozstrzygnęliśmy pierwszy tegoroczny konkurs

W pierwszym tegorocznym konkursie KopalniWiedzy wszystkie nagrody zdobyli przedstawiciele płci brzydkiej.

Data zakończenia: 2013-02-21

Ostatni tegoroczny konkurs rozstrzygnięty

Rozlosowaliśmy nagrody w naszym ostatnim tegorocznym konkursie

Data zakończenia: 2012-12-19

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy