Konkurs dla miłośników astronomii rozstrzygnięty

Zwyciężczynią naszego konkursu dla miłośników astronomii została pani Dominika Prochazka. Gratulujemy. Wszystkich czytelników zapraszamy na nasz kolejny konkurs. Już wkrótce do wygrania "Encyklopedia przyrodnicza dla każdego" wydana przez PWN.

Data zakończenia: 2014-12-03

Rozstrzygnięcie konkursu KopalniWiedzy i National Geographic

Rozstrzygnęliśmy konkurs KopalniWiedzy i National Geographic. Jego zwycięzcą został pan Wiktor Wojciechowski.

Data zakończenia: 2014-04-03

Konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Wraz z National Geographic Channel zapraszamy do obejrzenia Anatomii głupoty według Richarda Hammonda i wygrania atrakcyjnych nagród w naszym konkursie

Data zakończenia: 2014-04-09

Wyniki najnowszego konkursu KopalniWiedzy

Ostatni konkurs KopalniWiedzy wygrała Pani Karolina Kaszuba. Gratulujemy, a wszystkich uczestników zapraszamy do kolejnych konkursów.

Data zakończenia: 2014-02-11

Rozstrzygnęliśmy najnowszy konkurs KopalniWiedzy

Nasz najnowszy konkurs wygrała pani Agnieszka Święchowicz. Kolejne miejsca zajęli pani Natalia Rataj i pan Emilian Waluchowski. Gratulujemy.

Data zakończenia: 2013-12-04

Książka profesora Gazzanigi do wygrania

Proponujemy udział w konkursie, w którym można wygrać wyjątkowe książki, w tym "Kto tu rządzi - ja czy mój mózg?" prof Gazzanigi.

Data zakończenia: 2013-11-29

Rozwiązanie najnowszego konkursu

Rozstrzygnęliśmy nasz najnowszy konkurs.  Jego zwyciężczynią została Pani Monika Wieczorek. Pani Monice gratulujemy, a wszystkich zapraszamy wkrótce na kolejny konkurs.

Data zakończenia: 2013-08-28

Wybierz książkę dla siebie

W kolejnym wakacyjnym konkursie prosimy o odpowiedź na trzy pytania, a zwycięzca będzie mógł wybrać jedną z trzech interesujących książek.

Data zakończenia: 2013-08-23

Książka Assange'a - konkurs rozstrzygnięty

Ostatni konkurs cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Książkę "Cypherpunks" wylosowała Pani Anna Łaguna z Gołdapi. Pani Annie gratulujemy, a pozostałych uczestników zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłotygodniowym konkursie.

Data zakończenia: 2013-08-10

Sieć daje wolność, sieć wolność zabiera

Wraz z Wydawnictwem Helion zapraszamy do konkursu i wygrania książki "Cypherpunks. Wolność i przyszłość internetu". To zapis fascynującej dyskusji, w kŧórej brał udział m.in. Julian Assange..

Data zakończenia: 2013-08-08

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy