Konkurs z "Mindhunterem" rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy nasz ostatni konkurs. Książki trafią do dwóch Marcinów: Marcina Węca i Marcina Kirpluka. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do kolejnego konkursu. Już wkrótce :)

Data zakończenia: 2017-12-15

Dwa egzemplarze „Mindhuntera” do wygrania w mikołajkowo-świątecznym konkursie

Zapraszamy do mikołajkowo-świątecznego konkursu, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, by zyskać szanse wygrania jednego z dwóch egzemplarzy książki „Mindhunter”.

Data zakończenia: 2017-12-12

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Futbonomia"

Zwycięzcą w naszym ostatnim konkursie został Pan Szymon Wojdyła. Gratulujemy :)

Data zakończenia: 2017-03-15

Książkę w naszym najnowszym konkursie wygrali...

Rozstrzygnęliśmy najnowszy konkurs, w którym do wygrania były dwie książki pt. "What if? A co, gdyby". Zwycięzcami zostali Pani Anna Keller i Pan Mateusz Gola. Gratulujemy!

Data zakończenia: 2015-12-19

Pan Tomasz Rotko zwycięzcą naszego konkursu

Nasz ostatni konkurs i audiobooka "Blackout" wygrał Pan Tomasz Rotko z Wrocławia. Gratulujemy!

Data zakończenia: 2015-09-24

Wygraj audiobook "Blackout" Marka Elsberga

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać audiobook "Blackout" Marka Elsberga. Aby mieć szansę otrzymania nagrody wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania

Data zakończenia: 2015-09-21

Laureaci konkursu KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Rozstrzygnęliśmy konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Data zakończenia: 2015-03-10

Konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Dzisiaj (3 marca) o godzinie 22.00 National Geographic Channel zaprezentuje pierwszy odcinek kolejnej serii "Pułapek umysłu". KopalniaWiedzy i National Geographic Channel organizują błyskawiczny konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, by mieć możliwość wygrania jednej z kilku atrakcyjnych nagród. Dla zwycięzców mamy power bank, 3 pendrive'y z logo NGC oraz 2 koszulki NGC

Data zakończenia: 2015-03-04

Rozstrzygnęliśmy konkurs dla fanów fizyki

W naszym ostatnim konkursie zwyciężyła Pani Bogumiła Gebler z Częstochowy. Gratulujemy. Wkrótce zaprosimy Państwa do kolejnego konkursu.

Data zakończenia: 2015-02-09

Konkurs dla fanów fizyki

Gratka dla miłośników fizyki! W konkursie KopalniWiedzy można wygrać książkę "Wstęp do fizyki materii skondensowanej" Józefa Spałka. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i odpowiedź na dwa pytania (odpowiedzi można znaleźć na naszej witrynie).

Data zakończenia: 2015-02-11

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy