Laureaci konkursu KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Rozstrzygnęliśmy konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Data zakończenia: 2015-03-10

Konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Dzisiaj (3 marca) o godzinie 22.00 National Geographic Channel zaprezentuje pierwszy odcinek kolejnej serii "Pułapek umysłu". KopalniaWiedzy i National Geographic Channel organizują błyskawiczny konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, by mieć możliwość wygrania jednej z kilku atrakcyjnych nagród. Dla zwycięzców mamy power bank, 3 pendrive'y z logo NGC oraz 2 koszulki NGC

Data zakończenia: 2015-03-04

Rozstrzygnęliśmy konkurs dla fanów fizyki

W naszym ostatnim konkursie zwyciężyła Pani Bogumiła Gebler z Częstochowy. Gratulujemy. Wkrótce zaprosimy Państwa do kolejnego konkursu.

Data zakończenia: 2015-02-09

Konkurs dla fanów fizyki

Gratka dla miłośników fizyki! W konkursie KopalniWiedzy można wygrać książkę "Wstęp do fizyki materii skondensowanej" Józefa Spałka. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i odpowiedź na dwa pytania (odpowiedzi można znaleźć na naszej witrynie).

Data zakończenia: 2015-02-11

Konkurs dla miłośników astronomii rozstrzygnięty

Zwyciężczynią naszego konkursu dla miłośników astronomii została pani Dominika Prochazka. Gratulujemy. Wszystkich czytelników zapraszamy na nasz kolejny konkurs. Już wkrótce do wygrania "Encyklopedia przyrodnicza dla każdego" wydana przez PWN.

Data zakończenia: 2014-12-03

Rozstrzygnięcie konkursu KopalniWiedzy i National Geographic

Rozstrzygnęliśmy konkurs KopalniWiedzy i National Geographic. Jego zwycięzcą został pan Wiktor Wojciechowski.

Data zakończenia: 2014-04-03

Konkurs KopalniWiedzy i National Geographic Channel

Wraz z National Geographic Channel zapraszamy do obejrzenia Anatomii głupoty według Richarda Hammonda i wygrania atrakcyjnych nagród w naszym konkursie

Data zakończenia: 2014-04-09

Wyniki najnowszego konkursu KopalniWiedzy

Ostatni konkurs KopalniWiedzy wygrała Pani Karolina Kaszuba. Gratulujemy, a wszystkich uczestników zapraszamy do kolejnych konkursów.

Data zakończenia: 2014-02-11

Rozstrzygnęliśmy najnowszy konkurs KopalniWiedzy

Nasz najnowszy konkurs wygrała pani Agnieszka Święchowicz. Kolejne miejsca zajęli pani Natalia Rataj i pan Emilian Waluchowski. Gratulujemy.

Data zakończenia: 2013-12-04

Książka profesora Gazzanigi do wygrania

Proponujemy udział w konkursie, w którym można wygrać wyjątkowe książki, w tym "Kto tu rządzi - ja czy mój mózg?" prof Gazzanigi.

Data zakończenia: 2013-11-29

Zostań Patronem

Od 2006 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie. Zostań naszym Patronem i pomóż nam rozwijać KopalnięWiedzy.

Patronite

Patroni KopalniWiedzy