Powrót twórcy Netscape Navigatora

18 sierpnia 2009, 11:52

Marc Andreessen postanowił rzucić wyzwanie Microsoftowi oraz Mozilli i zapowiedział powrót na rynek przeglądarek internetowych. Andreessen był jednym z twórców przeglądarek Mosaic i Netscape Navigatora.



Jubileusz 75-lecia Polskiej Akademii Nauk