Australijczycy zamieniają CO2 w węgiel

28 lutego 2019, 05:32

Na australijskim RMIT University powstała technologia pozwalająca na zamianę dwutlenku węgla w węgiel w formie stałej. To przełom, który może zmienić nasze podejście do wychwytywania węgla z atmosfery i jego składowania.



Jubileusz 75-lecia Polskiej Akademii Nauk